Královská města

KARLOVY VARY

Karlovy Vary leží v západním cípu Čech na březích říčky Teplé, jsou součástí trojúhelníku západočeských lázeňských měst a zároveň krajským městem Karlovarského kraje. Jako světově proslulé lázeňské město jsou navštěvovány jak lázeňskými hosty, tak turisty z mnoha zemí.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Karlovy Vary najdete na adrese Ubytování Karlovy Vary. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Karlovy Vary - celé město
Karlovy Vary - celé město
 

VILLA BASILEIA


**** Vila
Ubytování Karlovy Vary : VILLA BASILEIA

Pension Villa Basileia se nachází v Karlových Varech je situován na břehu říčky Teplé v klidném prostředí v blízkosti Císařských lázní, a světoznámých karlovarských hotelů Carlsbad Plaza a Grandhotel Pupp.


Pension Villa Basileia v Karlových Varech ubytování:
Pension Villa Basileia v Karlových Varech nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech vybavených ve standardu *** hotelu. Každý pokoj je ve svém pojetí zcela originální. Pokoje pensionu Villa Basileia v Karlových Varech jsou vybaveny koupelnami se sprchou nebo vanou a WC, televizorem se satelitním příjmem a lednicí. Rodinný hotel Penzion Vila Basileia poskytuje pohodlné a komfortní ubytování.


Ubytování v Karlových Varech Pension Villa Basileia gastronomie :
Pension Villa Basileia v Karlových Varech nabízí starvování vlastní, nebo můžete zajít do některé s okolních restaurací a pochutnat si na nějaké specialitě.V letních měsících nabízíme posezení na zahradě s bazénkem a sluneční terasou. Náš hotel je otevřen i pro vaše přátele, s nimiž můžete strávit letní odpoledne a večery u zahradního grilu.


Pension Villa Basileia v Karlových Varech ubytování služby:
Pension Villa Basileia v Karlových Varech nabízí tyto služby: lázeňské procedury přímo v budově poskytujeme masáže, vířivé a perličkové koupele a infrakabinu. V blízkosti pensionu jsou bazény a samozřejmě kolonády pro pitnou kůru. Pro wellness programy a specializované léčebné programy vám nabízíme smluvní soukromou lázeňskou kliniku Harfa, kde se vám dostane vysoce kvalitní lázeňské péče pod lékařským dohledem. Pension Villa Basileia v Karlových Varech nabízí vlastní uzavřené parkoviště.


Ubytování v Karlových Varech Pension Villa Basileia:
Pension Villa Basileia v Karlových Varech nabízí díky své poloze v centru Karlových Varů je ideálním místem pro pro pěší turistiku a cykloturistiku. V dosahu pensionu je několik golfových hřišť a tenisových kurtů. S moderní historií města je spjat hotelový komplex Thermal, kde se už přes 40 let koná Mezinárodní filmový festival, svým významem hrdě srovnatelný s festivaly v Cannes, Berlíně, San Sebastianu či Benátkách. V okolí pensionu Villa Basileia v Karlových Varech naleznete bohaté kulturní i sportovní vyžití ve všech ročních obdobích.Mariánskolázeňská 4
Karlovy Vary
36001
Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby


, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)
Informační službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 300,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: NE (cena 250,00)ZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiRecepce 24 hodinZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiInternetový koutek, je poskytováno zdarma: ANODiskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)HoubařeníKasíno, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Wellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Karlovy Vary : Villa Renan

Villa Renan

***
PENSION VILLA RENAN
Ubytování Karlovy Vary : Hotel Kavalerie

Hotel Kavalerie

***
Malý rodinný hotýlek Kavalerie se nachází v lázeňském městě Karlovy Vary, přímo na pěší zóně bez dopravního ruchu.
Ubytování Karlovy Vary : VILLA BASILEIA

VILLA BASILEIA

****
Villa Basileia v lázeňském městě Karlovy Vary je situován v klidném prostředí na břehu říčky Teplé v blízkosti světoznámých karlovarských hotelů Carlsbad Plaza a Grandhotel Pupp.
Ubytování Karlovy Vary : Apartments Verona Karlovy Vary

Apartments Verona Karlovy Vary


Apartmány Verona se nachází na hlavní třídě v Karlových Varech. Výhodná poloha zaručuje dostupnost všeho, co mohou Karlovy Vary nabídnout. Rozmanité obchody, kino, park s lázněmi, a další místa zábavy i odpočinku. Břeh řeky Teplé Vás dovede parkem ke kolonádám s prameny a vřídlem.
Ubytování Karlovy Vary : Hotel MALTÉZSKÝ KŘÍŽ***

Hotel MALTÉZSKÝ KŘÍŽ***

***+
Komfortní hotel Maltézský Kříž se nachází v samém centru lázeňského města přímo na karlovarské kolonádě. Nabízí 12 velmi prostorných pokojů s příjemným personálem a službami na jaké si vzpomenete.
Ubytování Karlovy Vary : Hotel Jean de Carro

Hotel Jean de Carro

****
Náš čtyřhvězdičkový wellness hotel Jean de Carro s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí leží přímo v srdci lázeňského centra Karlovy Vary.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. karlovy-vary@kralovska-mesta.cz TOPlist